3 x L

L SHOP to nowa marka, istniejąca od 2023 roku, aczkolwiek zbudowana na wieloletnich podzespołach. To przede wszystkim sklep, w którym mamy nadzieję, że każdy odnajdzie kawałek siebie w istniejących produktach lub też stworzy je z nami, jako swój jedyny, oryginalny i niepowtarzalny pomysł. Znajdziecie tu gadżety i akcesoria m.in. skarpetki, świeczki, czapki, kubki, breloki, czy pinsy.  
 
Z nami możecie również stworzyć swój własny gadżet czy t-shirt. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!
 
L VIBES to imprezy cykliczne orgaizowane w Warszawie od 2017 roku. To drugie dziecko zaraz po zakończonym 10-letnim projekcie Twin Heart. Organizujemy imprezy w klubach i plenerze, jak również raz do roku wyruszamy w trasę po Polsce.  Celem naszych imprez jest przede wszystkim zrzeszanie i promowanie kobiet ze środowiska LGBT+ z całej Polski. Naszą MISJĄ jest wspieranie i propagowanie pasji i talentów.
 
Na naszych wydarzeniach oprócz samej imprezy znajdziecie również: 
🌈 Wystawy 
🌈 Koncerty 
🌈 Live act instrumentalne oraz wokalne 
🌈 Gry towarzyskie 
🌈 Współpracę ze studiami tatuażów 
🌈 Sety dj-skie 
🌈 Występy burlesque / pole dance oraz warsztaty taneczne 
🌈 Występy Drag King 
🌈 Import gości specjalnych z zagranicy 
🌈 Zabawa wśród polskich znanych celebrytek ze świata LGBT+
 
L CAMP to pierwsze w Polsce wyjazdy skierowane do osób ze środowiska LGBT+ 🏳️‍🌈  W sierpniu 2023 odbyła się jego pierwsza edycja (PATRZ ZAKŁADKA WYJAZDY).  L CAMP to integracja w plenerze na kilkudniowym wyjeździe z zaplanowanymi atrakcjami rozrywkowo- edukacyjnymi. Na naszych wyjazdach nie zabraknie ogniska integracyjnego, warsztatów kreatywnych m.in.: Art & Prosecco na świeżym powietrzu, ArtBag, warsztatów z tworzenia tatuaży, warsztatów tanecznych, zajęć sportowych, zajęć z jogi czy fitness, gier i zabaw, czy kina plenerowego. 

You cannot copy content of this page